pondelok, 4. decembra 2023

DamskyMagazin.sk

Magazín pre všetky ženy

Tipy, ako si správne vybrať dobré tonery do domácej tlačiarne

Každý z nás má doma kútik, kde máme kancelársky stôl, stoličku, počítač/notebook a tlačiareň. Aby ale posledná menovaná súčasť kancelárií, vrátane domácich, mohla fungovať, musíme do nej kupovať kvalitné tonery.

Ako si ale správne vybrať dobré tonery do domácej tlačiarne?

Laserové, či atramentové tlačiarne?

Ak si chcete správne vybrať dobré tonery, musíte vedieť, či máte doma tlačiareň laserovú, alebo atramentovú. Až keď budete vedieť, akú z týchto dvoch typov tlačiarní máte doma, až potom môžete objednávať nové tonery do tlačiarne.

Samozrejmosťou je, že musíte vedieť, akú značku tlačiarne máte. To si však každý majiteľ tlačiarne pamätá. Každý z nás chce nakupovať lacné tonery. Častokrát sa to aj podarí, no treba vedieť vyberať kvalitné lacné tonery.

Originálne tonery

Keď budete pozerať ponuku tonerov, na ako prvé môžete natrafiť práve na originálne tonery. Tieto tonery vás možno prekvapia vyššími cenami. Musíte však počítať s najvyššou kvalitou tlače a ak pracujete z domu a domácu tlačiareň využívate aj na pracovné účely, mali by ste uprednostniť originálne tonery.

Ak potrebujete nové tonery Samsung do tlačiarne rovnomennej značky, môžete si vybrať tieto tonery z najkvalitnejších originálnych tonerov. Môžete si ich ale vybrať aj z ponuky kompatibilných.

Kompatibilné tonery

Kompatibilné tonery sú tonery, ktoré sú alternatívou k originálnym tonerom. Vyrábajú ich alternatívne firmy a neplatíte si pri nich za značku ako v prípade originálnych tonerov. Sú cenovo prijateľné a vysokokvalitné a práve kvôli tomu ich uprednostňuje najviac zákazníkov.

Ak chcete kvalitnú tlač, no nechcete platiť veľa peňazí za dobré tonery, odporúčame vám uprednostňovať práve kompatibilné tonery.

Ak si chcete správne vybrať dobré tonery do domácej tlačiarne, uprednostňujte buď originálne tonery, alebo kompatibilné tonery. Na výber budete mať aj z renovovaných/ repasovaných tonerov. Tie však nie sú kvalitné až tak ako originálne, či kompatibilné.

Text:PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!