nedeľa, 23. júna 2024

DamskyMagazin.sk

Magazín pre všetky ženy

Kľúčové kúsky šatníka – čo by vám v skrini nemalo chýbať?

Každá žena má svoj vlastný štýl obliekania, v ktorom sa cíti najpohodlnejšie. Niektoré veci má ale viacero žien spoločné, a to sú práve tie základné kúsky, ktoré využijete najviac. V dnešnom článku sa budeme venovať základným kúskom šatníka, ktoré by žiadnej žene nemali chýbať a dokážete ich naplno využiť.

Kľúčové kúsky šatníka – čo by vám v skrini nemalo chýbať? (Foto: unsplash.com)

Košeľa a tričko

Základné veci by ste mali využívať čo najčastejšie a mali by sa dať skombinovať s väčšinou vecí vo vašom šatníku. Biela košeľa je nevyhnutnosťou. Ideálne je mať bavlnenú alebo ľanovú košeľu. Viete ju zladiť elegantne (so sukňou, nohavicami) alebo do ležérnejšieho štýlu (s džínsami, kraťasmi, teplákmi). Rovnako variabilné je aj biele tričko. Viete si ho obliecť v zime pod svetre, saká, kabáty a v lete nosiť samostatne s akýmkoľvek spodkom. Pri oboch týchto kúskoch si vyberte taký strih, ktorý bude najviac sedieť vašej postave.

Kvalitné džínsy

Džínsy sú v dnešnej dobe jedným z najnosenejších kúskov všetkých žien, nech sú v akomkoľvek veku. Základom je, aby ste si zvolili džínsy z kvalitného materiálu. V opačnom prípade sa môžu roztiahnuť, prípadne rýchlejšie zodrať. Ideálna je 100 % bavlna. Farba džínsov je tiež dôležitá. Najviac IN sú teraz svetlé džínsy, no ak preferujete tmavé alebo čierne džínsy, tak si určite zaobstarajte tie. Vždy si tieto kúsky prispôsobte tomu, čo máte radi vy.

Základné topánky

Topánok vám netreba veľa, stačia vám tie základné. Určite by vám počas celého roka nemali chýbať biele tenisky. Dôležité je to, aby boli jednoduché a s čo najmenej nášivkami, aplikáciami či farbami navyše. Vynosíte ich k džínsom, kraťasom, nohaviciam, sukniam aj šatám. V tomto prípade je údržba zložitejšia, no siahnite po kožených alebo jednoducho umývateľných teniskách.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!