sobota, 23. septembra 2023

DamskyMagazin.sk

Magazín pre všetky ženy

Ako na zariadenie detskej izby? Nábytok môže rásť s deťmi

Mnohí architekti a bytoví dizajnéri radia rodičom pri zariaďovaní detskej izby, aby nechali miestnosť rásť s deťmi. Platí to hlavne pre písací stôl a stoličku. Stoličky sa pomerne bežne dajú polohovať, no ak ide o polohovateľnosť stola, je to skôr trendom posledných rokov.

To, že budete myslieť aj do budúcna, vám zaistí, že rovnako ako čerstvý školáčik, tak aj študent, ktorý sa pripravuje na prijímacie skúšky na strednú školu, sa za týmto stolom môže vzdelávať. Možnosť polohovania oceníte tiež v prípade, keď izbu zdieľa viac detí v rôznom veku.

Oddelenie úložných priestorov pre školu a zábavu

Keď vám dieťa nastúpilo do prvého ročníka, došlo k zmenám aj v rámci úložných priestorov. Hračky vašej ratolesti pomaly miznú a na ich miesto prídu zošity a prvé učebnice. Aby bolo všetko poriadne prehľadné, je dobré, ak sú priestory pre veci na hranie a zábavu oddelené od tých, do ktorých sa ukladajú školské pomôcky. Najlepšie by bolo, keby boli v blízkosti pracovného stola.

Nešetrite na matraci

V neposlednom rade, posteľ je jediným prvkom v detskej izbe, na ktorom by sa rozhodne nemalo šetriť. Ak chcete ušetriť, nezabúdajte na zľavové kódy a kupóny na zľavy. Obľúbené Sconto zľavové kódy, ASKO kupóny, Mobelix a pre ďalšie obchody nájdete na http://www.zlavovy-kod.sk/, kde sú len ihneď platné zľavy k nákupu. Nejde ani tak o rám a jej rozmery, ako o matrac. Časom sa preleží každý matrac, no kým tie nekvalitné už za rok, tak tie lepšie vám vydržia mnohonásobne dlhšie. Zhoršená vlastnosť matraca môže mať za následok nie len zhoršenú kvalitu spánku dieťaťa, ale tiež by sa mohli objaviť problémy s chrbtom či krčnou chrbticou. Toto riziko sa ešte znásobuje v období rýchlejšieho rastu v dospievaní.

Foto: unsplash.com

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!